середа, 15 липня 2009 р.

На Кіровоградщині навчився водити комбайн

4 коментарі:

 1. Пане Арсенію, як Ви прокоментуєте рішення Міністерства культури і туризму України щодо заборони розповсюдження і демонстрацію комедії Бруно (Bruno) (реж.Л.Чарльз) на території України?

  ВідповістиВидалити
 2. Шановний Арсенію Петровичу або уповноважені особи!
  Поки дійшов стежками нету до цієї сторінки начитався всякого...
  Але Ваші власні інтернет-реквізити, доступні електорату - це вже просто сучасно, і як факт повністю відповідають політичному профілю Лідера.
  Користуючись нагодою, хочу дещо сказати та запитати.
  Мало хто не хоче реально позитивних змін у своєму житті на краще. Для мене це ще схоже на передчуття, викликані піснею "Wind of changes" на початку дев'яностих. Але ж я романтик ще той. Памятаю настрій та сподіввання батьків за часів переходу влади від Сталіна до Хрущова, до Брежнєва. Свідомо, починаючи з сімдесятих, я не тільки чекав на ті зміни, а й завзято відгукувався на багато з того, що заносили ті вітри.
  Саме надія на зміни, а не гучні лозунги того часу, і мене підштовхнула на помаранчовий Майдан, хоч імена лідерів протистояння вже на той час викликали розчарування з своєї причетності до соціально-економічного понівечення країни та громадян.
  2004 і далі особисто для мене стали уроками обережності. Вірити тим, хто завтра вас обдурить - не давати собі шансу на майбутнє.
  Тому в своїх відчуттях я згоден з визначенням політичного руху, як Фронту Змін. Фронт широкого антициклону, безперечний наче свіжий вітер, принесе життєдайні відчуття, бо ж і місця під сонцем стане більше, стане для людей, а не тільки для небожителів від політики, надбізнесу, злочинності та шоу всих ціх "елітних" сфер.
  Але вітер, як і енергія народного руху, - річ хоч і дуже потужна, та час від часу стихає та ще й міняє напрямок. Буває, що так задує чимось не тим...
  Тому ж і потребує фронтового управління - чіткого, дуже вправного та могутнього, інакше не подолати ні атмосферної, ні людської природи.
  Ви вже сказали "А". Амбіційно та переконливо на рівні наших побажань. Анонс пропозиції на мене справив враження. Настільки, що я, з 1990 року безпарійна людина, вирішив стати під Ваші прапори.
  Зареєструвався і на сайті, і в затишку фронтового офісу у Дніпропетровську. Уже скоро, як місяць все виглядаю. Ні не змін. Бо зарано. А виглядаю батька з своїм штабом: де ж та буква "Б" і що ж будуть говорити далі? І коли ж дійде до "Д", або "ДД" -діяти у Дніпропетровську?
  По кіровоградських ланах воно і на комбайні можна підкачатись. Доречі, нормально виходить, коли про необхідність аграрної експансії проголошують майже з кабіни, з якої добре видно і сам потенціал основного національного ресурсу, і те, куди він дівається.
  Так от і запитання. А в Дніпрі, Дніпропетровську, коли ж відбудеться те ж саме БВГД...?
  Ще б натякнули, Арсенію Петровичу, про можливість подолання орг. недовіри застережливих щодо опонентів штабістів, щоб, коли це все насправді, можна було б попрацювати від душі?
  Бо на форумах виходить більше поцікавитись, не маю стільки часу на повноцінну інтернет-діяльність, та й обережність – віддавати час та ідеї опонентам вже не по мені. А нормально, по-діловому, щось своє зробити, допомогти - коли це буде?
  Бо щодо анонсованої зустрічі з Вами у Дніпропетровську на кінці цього тижня немає ніяких повідомлень.
  Бути справедливим, розсилка зі штабу одна відправлена. Стосовно прохання повідомити про антирекламні біллборди і фальсифікат. Такого ще не бачив, а от чути кожні півгодини по радіо Люкс ФМ про сумнівну рекламну кампанію за 10 млн грн від Арсенія Яценюка - сам чув. В понеділок, 13 липня.

  Буду радий, якщо сказане для Вас має значення, а ще більше буду радий, якщо зрозумію що і в нашому місті Фронт Змін починає реально діяти.

  З щирими та найкращими побажаннями
  Сергій Бойко

  ВідповістиВидалити
 3. That's legit Aresniy (Simon). I'll be voting for you, cuz i am UA citizen and your only one who thinks about people and from Chernivtsi. lol cool God Bless you.

  ВідповістиВидалити
 4. Ах, який символізм... Рятівник хліборобської країни вчиться жати збіжжя... Хоча чи справді вчиться і хто сидить за тим комбайном, в кліпі таки не показано.
  Питання: які кроки зробили Ви на посаді голови ВР для ліквідації касти народних депутатів (ліквідація недоторканости, пільг тощо)?

  ВідповістиВидалити