понеділок, 13 липня 2009 р.

Перший допис

Доброго дня!

Цей блог – дзеркало мого щоденника у Живому Журналі (arseniy2010.livejournal.com). Він буде відрізнятися лише більшою кількістю аналітичних матеріалів.

Також ви можете відвідати мою сторінку на Твіттері (twitter.com/arseniy2010), канал на YouTube (www.youtube.com/user/arseniy2010) або мою неформальну сторінку у LiveInternet (www.liveinternet.ru/users/3330756).

Я читаю усі коментарі. Відповідатиму у залежності від наявності вільного часу.

20 коментарів:

 1. Арсений Петрович, заведите себе один личный блог на любой платформе.

  Лично мне не интересно читать посты Ваших копипастеров.

  ВідповістиВидалити
 2. Ну що ж, шановний Арсенію Петровичу, хоч і 13, ще й понеділок, але дуже потужний старт цього дня Ваших Інтернет-проектів. Накінець і Україна дождалася відкритого діалогу з політиками через Інтернет. Тепер все залежить, ЩО і ЯК Ви цим, дуже "тонким" інструментом будете робити... Від душі вітаю зі стартом Інтернет-проектів (в тому числі і в Twitter), головне, як лікар щиросердечно бажаю ЗДОРОВ'я і УСПІХІВ!

  ВідповістиВидалити
 3. Сподіваюся за допомогою такого спілкування ми зможемо зробити країну кращою!
  І думаю, що може саме так ми то і зможемо обговорювати проблеми які є в регіонах! Ви ж розумієте?
  З повагою Андрій Демчук (Острог)

  ВідповістиВидалити
 4. А я не вірю Арсеніє Петровичу, що ви будете вести цей блог, а тим більше всі блоги особисто. Це новий піар хід, ну як Медвєдєв має блог, а чому ж нам не спробувати. Ну але навіть якшо ви і не будете вести його а хоч будете заглядати почитати коментарі, це вже я б сказав крок в майбутнє - настає ера Політики 2.0 ;-)

  ВідповістиВидалити
 5. Очевидно, що справді живого спілкування з політиками загальноукраїнського рівня сьогодні ще дуже бракує. Тому Ваше починання, пане Арсенію, цілком схвалюю. Єдине моє побажання щоб блоґ з часом не зконав, як часто це трапляється.

  ВідповістиВидалити
 6. День добрый.
  Вам не кажется, что спасать страну на каждых новых выборах это перебор?

  ВідповістиВидалити
 7. Фотокартка на фони грязно-жовтих и чорних смужок - як наче репродукция диктатора 30-40хх рокив у европі, не памятаете?-там такий був....
  и лозунги наче идеалистични - врятувати країну.... навищо нас рятувати - ми и так живемо-не треба нас рятувати... - дуже благонадийни цили - це як в германии 30хх - Deutchland uber alles - Германия понад усе???

  ВідповістиВидалити
 8. Україна потребує перезагрузки владної платформи, але я вірю, що не буде використано "прийомчик"-"хто був нічим, той стане всім". Професійність не має партійного кольору, національності, статі.

  ВідповістиВидалити
 9. Добрий день !
  Вже зрозумів чому Ви не ходите на засідання Верховної Ради. Раніше хотів Вас розкритикувати за це. Коли уявив себе на Вашомі місці, то зрозумів, що скоріше за все зробив би так само - не ходив би і не одержував зарплату.
  Питання таке. На який e-mail можна Вам надіслати листа ? Бо e-mail на сайті ВР здається Ви не переглядаєте. Наприклад мені не прийшло зворотнє повідомлення "про прочитання листа".
  У мене є вже один готовий законопроект щодо особи захисника в кримінальному і адміністративному судочинстві. Всі документи вже готові, народному депутату залишається їх лише підписати і зареєструвати як власний законопроект.
  Питання таке. Чи не вважаєте Ви, що в теперішніх КПК і КУАП необхідно розширити коло осіб, які можуть бути захисниками. Бо на теперішній час захисниками в кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення можуть бути тільки адвокати. Хоча в тому ж КАСУ захисником може бути звичайна особа з повною дієздатністю. В 2001 році КСУ вже прийняв рішення щодо неконституційності деяких статей КПК і КУАП, але проблему так і не вирішено. Спеціального закону, згідно з яким інші фахівці у галузі права мають право бути захисниками у кримінальному і адміністративному процесах Верховна Рада не прийняла. І я думаю так і не прийме.
  Я вважаю, що такий закон не потрібен. Достатньо розширити коло осіб, які можуть бути захисниками. У мене він є, але нажаль я не народний депутат і не маю законодавчої ініціативи.
  Розглянете мій проект закону про внесення змін до КПК і КУАП ? 15 000 юристів по всій країні були б Вам дуже вдячні.

  ВідповістиВидалити
 10. E-mail знайшов. Щось я не додумався Ваш профайл подивитись. Буває. :)

  ВідповістиВидалити
 11. Шановний Арсенію Петровичу, чи не вважаєте ви доцільним відгукнутись на запрошення сайту ПОЛІТИКО http://politiko.com.ua, де серед учасників є достатньо і ваших прихильників, і опонентів, а головне, тих, хто ще визначається з своїм вибором та шукає істину в гострих дискусіях?

  ВідповістиВидалити
 12. http://ua.korrespondent.net/ukraine/897832
  Неплохие комментарии.

  ВідповістиВидалити
 13. ваши бигборды - это хорошоий пиар-ход, лично мне нравится - просто/непонятно и со вкусом, но вечером или в плохую погоду - ничегоже не видно - одни полоски, если вы расчитываете только на молодежь - эт хорошо, а те кто постарше - не увидят ничего, неговоря уже про бабушек (основной ваш электорат)

  ВідповістиВидалити
 14. Как Арсений относиться к коладжам на свои баннеры? Инетересно мнение. Посути это даже классно, такая реклама.

  www.seychas.com.ua/news/2009/7/9/10416.htm

  .

  .

  ВідповістиВидалити
 15. Сподіваюсь, Ви готові до конструктивної критики.

  Як людину небайдужу Ви мене непокоїте. Доля надає нашій країні та Вам шанс щось змінити на краще, проте Ви, судячи з усього, не готові до цієї відповідальності. Для Вас вибори – це бліцкриг, і щоб його вдало провести (встигнути перетягнути на свою сторону достатню для перемоги кількість виборців) Ваші дії повинні бути бездоганними. Ви ж використовуєте можливості максимум на 60%.

  Ви повинні кожною своєю дією доводити, що Ви радикально відрізняєтесь від Тимошенко та Януковича (навіть вибрані Вами незвичайні кольори кампанії з цієї точки зору це плюс) і знаєте, що робити з країною.

  Сумніви з"явилися після Вашої участі в "Свободі слова" на каналі ICTV. Сподіваюсь, Ви подивилися запис передачі і зробили належні висновки. Якщо ж ні, то зверну Вашу увагу на наступне.
  Виглядали Ви досить добре, гарно справлялися з багатьма непростими питаннями (за які маєте бути дуже вдячні їхнім авторам, адже вони дали Вам шанс продемонструвати себе у всій красі), але не з усіма. Кілька моментів:
  1. Питання представника Інституту соціології НАН про те, як (за допомогою яких месиджів) Ви збираєтесь об"єднувати країну (Захід і Схід) мало стати миттю Вашого тріумфу. Проте Ви не спромоглися дати на нього виразну відповідь. Тим самим Ви дали глядачам зрозуміти, що не знаєте, як вирішувати цю проблему. Хоча відповідь на питання могла б бути дуже проста, і Вам доведеться ще її дати, якщо Ви справді збираєтесь перемагати.
  2. На питання про команду Ви відбулися пафосним, що Ваша команда – це весь український народ. І у глядачів склалося враження, що або у Вас її зовсім немає (тоді Ви в кращому випадку повторите долю Ющенка), або Вам є, що приховувати (що теж дуже псує враження від Вас). Краще б сказали, щось на зразок того, що Ваша команда – це молоді професіонали, які ще не встигли голосно заявити про себе (тому немає сенсу їх називати, оскільки їх імена нічого не скажуть), але ще обов"язково заявлять. Натяки ж на те, що Ви все вирішуєте самостійно, більше говорять не про Вашу незалежність, а про неготовність керувати країною (оскільки це означає, що Ви не вмієте делегувати повноваження, а значить є поганим керівником).
  3. Замість відповіді на питання Михайла Погребинського (про що б воно не було), Ви згадали йому його минулі гріхи. Тим самим яскраво показали, що нічим не кращі за Тимошенко (чому це так недобре – див. вище).
  Було ще кілька змазаних відповідей, яких Ви не мали допускати, якщо хочете добитися від ефірів максимального ефекту, але то вже треба дивитися запис передачі, щоб їх аналізувати.

  Окрема тема, звичайно, і робота Ваших штабів на всіх рівнях, проте я не настільки до них близький, щоб робити остаточні висновки. Проте можу сказати напевно (як колишній редактор), що газетка, яку вони розповсюджують досить непрофесійно підготовлена і демонструє, що у Вашому штабі немає відповідального за месиджі, що надсилаються виборцям.

  Сподіваюсь, Вам вистачить часу зробити висновки, інакше вивести Вас у другий тур зможе тільки щасливий (для Вас) збіг обставин у вигляді внутрішнього та зовнішнього дефолту, відібрання в України Євро-2012 та ін., якого вистачить, щоб остаточно дискредитувати Тимошенко.

  З повагою,
  Сергій

  ВідповістиВидалити
 16. Прочитайте http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/14/98289.htm, будь ласка.

  Це Видрін для Вас написав

  ВідповістиВидалити
 17. Привіт. Хочу прокоментувати допис Сергія.
  "1. Питання представника Інституту соціології НАН про те, як (за допомогою яких месиджів) Ви збираєтесь об"єднувати країну (Захід і Схід) мало стати миттю Вашого тріумфу. Проте Ви не спромоглися дати на нього виразну відповідь."

  Як об'єднувати країну (Захід і Схід)?
  По-перше, країну об'єднювати не потрібно, вона і так обєднана кордоном. І якщо вникнути в зміст питання, то воно звучить так : "Як ви хочете обєднати Західну і Східну частину України?"

  Потрібно було поставити питання: "Як ви хочете обєднати державу?"
  Тому що, держава це скупність людей і території на якій вони проживають, і політична влада.

  Щоб об'єднати людей, потрібно показати їм, що вони Українці, щоб вони гордились своєю державою, своїми політиками, мовою і тд.
  Коли держава буде виконувати свої функції тоді народ буде об'єднаний в єдності.

  ВідповістиВидалити
 18. А відповіді на запитання та міркування колись будуть?

  ВідповістиВидалити
 19. Передаем Вам привет, уважаемый Арсений Петрович, от имени 3 тыс. сотрудников региональных и местных штабов, которым Вы не выплатили зарплату за январь. Очень беспокоимся за Ваше здоровье. Как Вам спится ночью? Не мучает ли совесть? Рим 13:8 Не оставайтесь должными никому ничем, кроме взаимной любви; ибо любящий другого исполнил закон.

  ВідповістиВидалити
 20. Яценюку Арсенію Петровичу

  копія: «Фронт змін»
  вул. Верхній Вал, буд. 4в, м. Київ, 04071

  Кравчука О.В.
  e-mail: advocate.kov@gmail.com

  Шановний Арсенію Петровичу!

  Перш за все, хотів би виразити вдячність за надання можливості участі у виборах Президента України 2010 року у Вашій команді, як і Ви виражаєте вдячність тим, хто підтримав Вас у цій нелегкій справі.

  Ще 23 грудня 2009 року я звернувся до Вас з відкритим листом про співпрацю та щодо надання необхідної допомоги Вам чи Вашим однодумцям у нашій складній та важливій місії, - формуванні нової політичної сили та вжиття заходів по подоланню кризи.

  На вказаний лист я отримав від Вас відповідь щодо необхідності узгодження формату моєї участі у роботі організації та підключення до роботи громадської організації «Фронту змін», а згодом, пройшовши співбесіду, - я був прийнятий на посаду юриста-куратора територіального виборчого округу №98 (центр: м. Бровари, Київська область).

  Разом із командою професіоналів, відданою своєї справи, на протязі близько трьох місяців я здійснював: контроль агітаційного процесу; юридичний супровід діяльності Вашої довіреної особи, спостерігачів у ОВК, членів ОВК, членів ДВК, спостерігачів у ДВК, що були обрані від Вас, як кандидата, на пост ПрезидентаУкраїни; консультування членів нашої команди; позасудовий захист Ваших інтересів; комплексний захист результатів голосування у 98 ТВО тощо.

  23 січня 2010 року, згідно службової записки КОШ від 22.01.2010, вся виборча документація була передана мною до Київського обласного штабу (адреса: м. Київ, пр-кт Науки, 62а), після чого наша робота закінчилась.

  Не говорячи про відсутність простої вдячності за виконану не легку роботу, звертаю Вашу увагу, що до цього часу зі мною, як юристом окружного штабу 98 ТВО, не проведений повний розрахунок за останній місяць роботи у виборчій компанії. Натомість колишній керівник Київського обласного штабу Крутько Володимир Олексійович (e-mail: krutko@voliacable.com, тел.: (050) 533-69-63) з одного боку безпідставно звинувачує мене у начебто неякісній роботі, застосовуючи образи та нецензурну лексику, а з іншого - посилається на відсутність належного фінансування в останній місяць роботи, що у разі необхідності може бути мною підтверджено.

  Як мені достовірно відомо, ще гірше склалася ситуація по розрахункам в інших областях, а тому з метою не допущення підриву Вашого авторитета, як лідера «Фронту змін», пропоную перевірити вказану інформацію та вжити відповідні заходи.

  З повагою та впевненістю
  у щасливе майбутнє,

  Кравчук О.В. 20.03.2010

  ВідповістиВидалити